I ri Fuqia e nje me shume Shiko më të madhe

Fuqia e nje me shume

Ed Mylett BOT0845

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër plot risi, Ed Mylett prezanton dhjetëra strategji që i ka përdorur vetë për 30 vjet për t'u shndërruar në sipërmarrës tepër të suksesshëm, trajnues performance dhe folës publik që frymëzon miliona njerëz në mbarë botën. "Fuqia e një më shumë" të mëson si të kombinosh mendimet dhe veprimet e qëllimshme për të sjellë ndryshime të mëdha në jetë.

Më shumë detaje

1110 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ZEUS
ISBN9789928006035

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Premisa e "Fuqia e një më shumë" është e thjeshtë. Secili gjendet shumë më afër jetës që ëndërron nga sa ka kujtuar. Shpesh, vetëm një takim më shumë, një marrëdhënie më shumë, një vendim më shumë, një veprim më shumë ose një mendim më shumë larg drejtimit që dëshiron t'i japësh jetës.

Përveç njohurive të reja mbi tema të rëndësishme, si lidershipi, menaxhimi i kohës, zakonet dhe përcaktimi i qëllimeve, autori shtjellon koncepte të reja dhe të veçanta mbi të menduarit e së pamundurës, jetesën brenda matricës, barazinë, besimin dhe lutjet si dhe pse duhet t'i përqafosh dhe mirëpresësh shqetësimet e jetës.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe294
ISBN9789928006035
Viti i Botimit2024
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë