I ri Nena me do Shiko më të madhe

Nena me do

Abby Davies BUV0028

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Per here te pare vjen ne shqip nje veper e Abby Davies, nje autore e re por tejet e suksesshme me librat e saj te zhanrit thrillera psikologjik. “Nena mw do” eshte nje nga romanet me te vleresuar nga bashkesia e lexuesve te Goodreads....

Më shumë detaje

1107 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Univers
ISBN9789928355324

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

NJË VAJZË E VOGËL

Nëna e do shumë Mirabelën. Ajo është kukulla e saj e vogël. Nëna e vesh, i bojatisë fytyrën dhe i ngjyen flokët. Ndërkohë që Mirabela rritet, fustanet nuk i rrinë aq mirë si dikur, as fytyra e lyer nuk ngjan lezetshëm si dikur. Nëna nuk është e lumtur!

DY VAJZA TE VOGLA

Në ditëlindjen e 13-të të Mirabelës, nëna mbërrin në shtëpi me një dhuratë, një motër të re, 5-vjeçaren Klarabela, të cilën nëna e kishte “shpëtuar” nga bota e jashtme.

NËNA KA NEVOJË VETËM PËR NJËRËN

Ndërkohë që nëna e kupton se Mirabela nuk është më kukulla e saj e vogël,  kupton gjithashtu se jeta e së bijës nuk është ajo që priste në fakt. Shpesh kukullat hidhen tutje...

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe344
ISBN9789928355324
Viti i Botimit2024
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanMister&Thriller