Cmim i reduktuar! Fantazmat e lojërave Shiko më të madhe

Fantazmat e lojërave

Dario Cestaro BOG0175

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përbindësha shakatarë me pamje nga më të çuditshmet të presin te këndi i lojërave! Hyr e zbuloji njëri pas tjetrit. Lojëra tmerruese dhe krijese të përbindshme të presin me kurthet e tyre nga më të çuditshmet! Edhe po hyre mos të të gënjejë mendja se mund të dalësh edhe aq lehtë prej andej.

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789994344079

1 700 Lekë

-15%

2 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
ISBN9789994344079
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiVasilika Tafa