Per levizjen studentore shqiptare, 1990-1991 Shiko më të madhe

Per levizjen studentore shqiptare, 1990-1991

Shinasi A. Rama SP0024

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Së pari, ishte një lëvizje shoqërore, sepse i përmbush të gjitha parametrat e një lëvizjeje shoqërore. Ajo pati strukturë, udhëheqësi, vlera të qarta ideologjike dhe ishte në marrëdhënie jo varësie me strukturat e parisë politike.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Princi
Fletët384
ISBN9789928428752

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët384
ISBN9789928428752
Titulli origjinalPrinci
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë