Papa kalisti III, Skenderbeu, Kryqezata dhe Shqiperia Shiko më të madhe

Papa kalisti III, Skenderbeu, Kryqezata dhe Shqiperia

Zef Valentini PL0037

Libër i ri

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657185

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9789995657185
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër