I ri Krimi i organizuar dhe pastrimi i parave Shiko më të madhe

Krimi i organizuar dhe pastrimi i parave

Naim Mëçalla A-000047

Libër i ri

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928462329

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe418
ISBN9789928462329
RedaktoriShefqet Muci, Sebastiano Tafaro, Alban Duraj
V. Bot207
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë