I ri Pyetje dhe pergjigje mahnitese – kompjuteri Shiko më të madhe

Pyetje dhe pergjigje mahnitese – kompjuteri

Grup autorësh A-008663

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çfarë mund të bëni të gjithë ju me një kompjuter? Kur u shfaqën për herë të parë kompjuterët në televizor? Jepuni përgjigje pyetjeve "Si? Pse? Çfarë? Kur?" të fëmijëve lidhur me kompjuterët, përmes këtij vëllimi me pyetje dhe përgjigje mahnitëse.

535 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004970

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe68
ISBN9789928004970
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë