Larissa branin

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
  • Shikim i shpejtë
    300 Lekë Në stok

    Biografia e Elisabet Tejlor me të pathënat e jetës së saj. E bukur, e talentuar dhe hirplotë, diva e kinematografisë ka qenë më shumë se një legjendë Hollivudi. Kjo biografi e mahnitshme e paraqet Tejlorin si një qenie ndryshe, vendosur në një kornizë të praruar

    300 Lekë
    Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër