Adolf Hitleri: Lufta ime, me 3 vellime

Adolf Hitler BEL0034

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mos e merrni këtë libër si propagandë të nazizmit. Kjo është historia. Historia jonë dhe juaja, historia botërore

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helga's Secrets

3 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth librit

Ky libër është i ndaluar me ligj që të përdoret për t'u propaganduar dhe për t'u ndjekur si program për aktivitet politik dhe në këndvështrimin etiko moral. Prandaj, mendojmë se duhet lexuar me një sy kritik për të nxjerrë mësimet e duhura që na i ka dhënë vetë gjyqi i historisë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoriEuropa