Testamenti politik Shiko më të madhe

Testamenti politik

Adolf Hitler A-007705

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

 

Dokumenti i fundit i lene nga Adolf Hitleri, i perfunduar nje dite para se te hynte ne Berlin mareshalli Zhukov dhe fati i Hitlerit te zhytej ne mjegull... ; liber interesant qe sjell vlerat dhe kulturen e pales humbse; ne fund te fundit Lf.II Boterore ishte nje perplasje titanike ku Perendimi luftonte kunder Perendimit...; pas ketij libri interesant, panorama jone historike e afert, fillon dhe restaurohet nga koloriti i genjeshtert i krijuar nga librat e derisotem te imponuara nga fitimtaret...

999 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Helga's Secrets
ISBN9995681633

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe183
ISBN9995681633
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë