Shkenca dhe qyteterimi ne islam Shiko më të madhe

Shkenca dhe qyteterimi ne islam

Sejjid Husein Nasr LOG0204

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mendimtari Sejjid Hussein Nasr në këtë vepër e cila është e përkthyer në shumë gjuhë të botës synon të nxjerr në pah, natyrën e shkencës islame, mënyrën se si duhet studiuar ajo dhe raportin mes Islamit e shkencës në përgjithësi.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587665

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe548
ISBN9789989587665
V. Bot2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiEdin Q. Lohja
VendndodhjaShkup