Britma e nje te riu Shiko më të madhe

Britma e nje te riu

A. Mahir Pekşen A-005336

Libër i ri

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Shtepia Botuese Prizmi
ISBN9789928156037

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ishte një pyetje që më erdhi vetëtimshëm në mendje teksa vështroja ujin e kaltër e të freskët: “Me se mund të mbushet një boshllëk i tillë sa pafundësia?”

E pra, dikush që s’i dija as emrin e as fytyrën, më dërgonte një mesazh s’di se nga cili cep i botës dhe më tregonte mënyrën sesi mbushej ajo zbrazëti e thellë në shpirt.

Shkëndija ishte shndërruar në Shkreptimë. Qielli im i sterruar vetëtinte herë pas here nga shkreptimat dhe përbrenda mbushesha me shtëllunga drite të pafundme.

Gjithçka ishte të besoje në Zot. Por ti nënë, s’më pate folur asgjë rreth Zotit!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe84
ISBN9789928156037
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArber QEMALI