I ri Enciklopedia ime - Albas Shiko më të madhe

Enciklopedia ime - Albas

Mira Lobe BAO0554

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këtu gjen të mbledhura së bashku temat kryesore të dijes, për të kuptuar gjithçka për botën rreth nesh! UNIVERSI / TRUPI I NJERIUT / HISTORIA / TOKA / BIMËT / KAFSHËT / BOTA SOT / ARTET / SHKENCA DHE TEKNIKA. Me qindra ilustrime të ndryshme, që kureshtarët e vegjël të zbulojnë botën rreth tyre. Libri është për moshat 6-10 vjeç

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët176
ISBN978-9928-282-37-8

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët176
ISBN978-9928-282-37-8
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGent Sinani