Linemarkers Crazy And Cool

BLM0553

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bookmark-u magnetik që pozicionohet lehtësisht në librin tuaj, mjafton ta vendosni dhe të vazhdoni aktivitetet e përditshme kur nuk do ju duhet të lexoni apo kur ju duhet të shkëputeni dhe nuk dëshironi të humbni faqen ku e keni lënë. Madje është aq praktik dhe i vogël, sa mund ta vendosni në secilën anë të faqes ku e keni lënë, madje dhe në rreshtin ku e keni lënë për të mos ju marrë kohë leximi. Është tepër i fortë për shkak të magnetit, por nuk do të lërë shenjë kur ta hiqni.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5060058360223

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Bookmark-u magnetik që pozicionohet lehtësisht në librin tuaj, mjafton ta vendosni dhe të vazhdoni aktivitetet e përditshme kur nuk do ju duhet të lexoni apo kur ju duhet të shkëputeni dhe nuk dëshironi të humbni faqen ku e keni lënë. Madje është aq praktik dhe i vogël, sa mund ta vendosni në secilën anë të faqes ku e keni lënë, madje dhe në rreshtin ku e keni lënë për të mos ju marrë kohë leximi. Është tepër i fortë për shkak të magnetit, por nuk do të lërë shenjë kur ta hiqni.

Të dhëna

ISBN5060058360223