Vanda Bookaroo Techtidy Morris Tulip And Willow

BLM0540

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Koleksioni V&A është një miksim i tulipanit dhe ngjyrës së verdhë për të ofruar sigurinë e plotë në të gjithë aksesorët tuaj. Për të gjithë ata që e pëlqejnë organizimin, që i duan gjërat në rendin e tyre. Në 6 hapësira për të vendosur të gjithë aksesorët që ju nevojiten. Vendosni vizoren, fishën e karikimit, kufjet, stilolapsin, gomën, çdo aksesor në përditshmëri dhe mblidheni me litarin... çdo gjë është tepër praktike. Dhurata e duhur për miqtë që e pëlqejnë organizimin.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5035393492014

3 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Koleksioni V&A është një miksim i tulipanit dhe ngjyrës së verdhë për të ofruar sigurinë e plotë në të gjithë aksesorët tuaj. Për të gjithë ata që e pëlqejnë organizimin, që i duan gjërat në rendin e tyre. Në 6 hapësira për të vendosur të gjithë aksesorët që ju nevojiten. Vendosni vizoren, fishën e karikimit, kufjet, stilolapsin, gomën, çdo aksesor në përditshmëri dhe mblidheni me litarin... çdo gjë është tepër praktike. Dhurata e duhur për miqtë që e pëlqejnë organizimin.

Të dhëna

ISBN5035393492014