The Little Book Light Grey..

BLM0530

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ndriçuesi me një llambë në ngjyrë gri që mbështetet në mënyrë perfekte në tavolinën apo sipërfaqe të sheshtë. Ju ndihmon të lexoni, mësoni më të përqëndruar, me dritën të fokusuar vetëm tek libri! Dizajni klasik dhe fleksibël mundëson vendosjen praktike në librin apo sipërfaqen tuaj.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5035393443023

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ndriçuesi me një llambë në ngjyrë gri që mbështetet në mënyrë perfekte në tavolinën apo sipërfaqe të sheshtë. Ju ndihmon të lexoni, mësoni më të përqëndruar, me dritën të fokusuar vetëm tek libri! Dizajni klasik dhe fleksibël mundëson vendosjen praktike në librin apo sipërfaqen tuaj.

Të dhëna

ISBN5035393443023