The Really Compact Travel Book Light Grey Shiko më të madhe

The Really Compact Travel Book Light Grey

BLM0534

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lexoni librin e preferuar kudo ku ndodheni, për sa kohë të dëshironi edhe në errësirë me ndriçuesin në ngjyrë gri. Mund ta merrni me vete në çantë, në xhep, tepër praktik për ta marrë kudo me vete. Dizajni fleksibël ju mundëson të poziciononi në çdo kënd të dëshiruar për të përfituar ndriçimin që dëshironi. Ndriçuesi i vogël funksionon me kapje të vogël në librin tuaj duke ofruar ndriçm dhe kur ikin dritat: ndriçuesi funksionon me bateri të tipit AAA. Lexoni në udhëtimet, pushimet me familjen apo dhe në shtëpinë tuaj.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5035393397012

1 690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Lexoni librin e preferuar kudo ku ndodheni, për sa kohë të dëshironi edhe në errësirë me ndriçuesin në ngjyrë gri. Mund ta merrni me vete në çantë, në xhep, tepër praktik për ta marrë kudo me vete. Dizajni fleksibël ju mundëson të poziciononi në çdo kënd të dëshiruar për të përfituar ndriçimin që dëshironi. Ndriçuesi i vogël funksionon me kapje të vogël në librin tuaj duke ofruar ndriçm dhe kur ikin dritat: ndriçuesi funksionon me bateri të tipit AAA. Lexoni në udhëtimet, pushimet me familjen apo dhe në shtëpinë tuaj.

Të dhëna

ISBN5035393397012