Lapwedge Blue Shiko më të madhe

Lapwedge Blue

BLM0556

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mbështetësja në ngjyrë blu do të mbështesë laptopin, librin apo tabletin tuaj kur të jeni në divan apo dhe shtrirë. Ju ndihmon të menaxhoni kohën për një lexim sa më efektiv, pa ju munduar. Mund të ofrohet dhe si dhuratë për të gjithë artistët e rinj që duan të pushojnë gjatë realizimit të veprave të tyre.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5060213019270

4 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mbështetësja në ngjyrë blu do të mbështesë laptopin, librin apo tabletin tuaj kur të jeni në divan apo dhe shtrirë. Ju ndihmon të menaxhoni kohën për një lexim sa më efektiv, pa ju munduar. Mund të ofrohet dhe si dhuratë për të gjithë artistët e rinj që duan të pushojnë gjatë realizimit të veprave të tyre.

Të dhëna

ISBN5060213019270