Bloomnotes Cactus Shiko më të madhe

Bloomnotes Cactus

BLM0558

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse në tavolinën tuaj të punës mungon një lule që madje nuk ka nevojë as të ujitet, ky është produkti i duhur. Organizoni stilolapsat, monedhat, të gjithë aksesorët e nevojshëm për të lexuar apo dhe shënimet në dizajn me lule. Ngjitëset në formën e luleve së bashku me vazon mbajtëse vijnë në një paketim praktik dhe transparent si një dhuratë për nxënësit e vegjël apo të gjithë organizuesit që e kanë qejf lulen e kaktusit.

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5060213016408

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Nëse në tavolinën tuaj të punës mungon një lule që madje nuk ka nevojë as të ujitet, ky është produkti i duhur. Organizoni stilolapsat, monedhat, të gjithë aksesorët e nevojshëm për të lexuar apo dhe shënimet në dizajn me lule. Ngjitëset në formën e luleve së bashku me vazon mbajtëse vijnë në një paketim praktik dhe transparent si një dhuratë për nxënësit e vegjël apo të gjithë organizuesit që e kanë qejf lulen e kaktusit.

Të dhëna

ISBN5060213016408