The New Brilliant Reading Rest Chilli Red..

BLM0532

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mbajtësja në ngjyrë të kuqe për librin/ tabletin tuaj. Mënyra më interesante për të mbajtur librat e mëdhenj apo dhe tabletat në kuzhinë, dhomën tuaj, zyre apo dhe në ambiente të jashtme. Bazamenti i plotë që nuk rrëshket ofron mbështetjen maksimale për librin/ tabletin tuaj. Dizenjuar për të ofruar portë karikimi dhe për tabletin tuaj. Në prakticitetin maksimal, duke u palosur plotësisht në rastet kur nuk do e përdorni. Dorezat anësore mundësojnë që të mbani të sigurt tabletin apo librin dhe në faqen ku e keni lënë.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5035393420024

3 700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mbajtësja në ngjyrë të kuqe për librin/ tabletin tuaj. Mënyra më interesante për të mbajtur librat e mëdhenj apo dhe tabletat në kuzhinë, dhomën tuaj, zyre apo dhe në ambiente të jashtme. Bazamenti i plotë që nuk rrëshket ofron mbështetjen maksimale për librin/ tabletin tuaj. Dizenjuar për të ofruar portë karikimi dhe për tabletin tuaj. Në prakticitetin maksimal, duke u palosur plotësisht në rastet kur nuk do e përdorni. Dorezat anësore mundësojnë që të mbani të sigurt tabletin apo librin dhe në faqen ku e keni lënë.

Të dhëna

ISBN5035393420024