Wooden Cubes Natural Black

BLM0548

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kubi i drurit në dy ngjyra: druri dhe të zezë përmban 27 pjesë të lidhura në lidhës elastik, kështu që do të përfitoni format që dëshironi në pak kohë. Vendoseni në punë imagjinatën dhe nisni të krijoni zbukurimet e preferuara. Në përmasa 4.8 x 4.8 cm, në peshë 60 gramë.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN4031172174219

930 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kubi i drurit në dy ngjyra: druri dhe të zezë përmban 27 pjesë të lidhura në lidhës elastik, kështu që do të përfitoni format që dëshironi në pak kohë. Vendoseni në punë imagjinatën dhe nisni të krijoni zbukurimet e preferuara. Në përmasa 4.8 x 4.8 cm, në peshë 60 gramë.

Të dhëna

ISBN4031172174219