The Handy Tablet Stand Red..

BLM0528

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

E lakuar, moderne dhe teper interesante në dizajn, mbështetësja e vogël në ngjyrë të kuqe do e mbajë çdo pajisje në këndin që dëshironi për të parë filmin, për të lexuar librin e preferuar. Mund të ofrohet si dhuratë idelae për të gjithë miqtë tuaj që e duan gatimin, lojërat, leximin apo dhe që u nevojitet një mbështetëse për të kryer detyrat e shtëpisë. Vjen së bashku me lapustilin që ju ndihmon të shkruani në tablet pa e ndotur me gjurmë gishtash.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5035393325022

1 700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

E lakuar, moderne dhe teper interesante në dizajn, mbështetësja e vogël në ngjyrë të kuqe do e mbajë çdo pajisje në këndin që dëshironi për të parë filmin, për të lexuar librin e preferuar. Mund të ofrohet si dhuratë idelae për të gjithë miqtë tuaj që e duan gatimin, lojërat, leximin apo dhe që u nevojitet një mbështetëse për të kryer detyrat e shtëpisë. Vjen së bashku me lapustilin që ju ndihmon të shkruani në tablet pa e ndotur me gjurmë gishtash.

Të dhëna

ISBN5035393325022