Numskullnotes Zombie Shiko më të madhe

Numskullnotes Zombie

BLM0551

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dizenjuar në formë sa më argëtuese, Numskull vjen në formatin e preferuar për të gjithë ata që i duan skeletët. Çdo skelet përmban dhe një hapësirë për të vendosur aksesorët tuaj. Mund të ofrohet dhe si dhuratë tek miqtë tuaj për t’i ndihmuar të jenë sa më të organizuar.

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5060213016422

1 690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dizenjuar në formë sa më argëtuese, Numskull vjen në formatin e preferuar për të gjithë ata që i duan skeletët. Çdo skelet përmban dhe një hapësirë për të vendosur aksesorët tuaj. Mund të ofrohet dhe si dhuratë tek miqtë tuaj për t’i ndihmuar të jenë sa më të organizuar.

Të dhëna

ISBN5060213016422