Wooden Cubes Natural Red

BLM0549

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kubi i drurit në ngjyrë druri dhe të kuqe vjen në një engimë që duhet zgjidhur nga mendjet më inteligjente. I përshtatshëm për moshat mbi 6 vjeç, vjen si aksesor perfekt për t’u ushtruar dhe për të gjetur zgjidhjen sa më shpejt. Avantazhi i këtij kubi është fakti se mund ta mblidhni sipas dëshirës falë lidhëseve elastike për të formuar dhe forma të tjera. Në përmasa 4.8 x 4.8 cm, në peshë 60 gramë.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN4031172174226

930 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kubi i drurit në ngjyrë druri dhe të kuqe vjen në një engimë që duhet zgjidhur nga mendjet më inteligjente. I përshtatshëm për moshat mbi 6 vjeç, vjen si aksesor perfekt për t’u ushtruar dhe për të gjetur zgjidhjen sa më shpejt. Avantazhi i këtij kubi është fakti se mund ta mblidhni sipas dëshirës falë lidhëseve elastike për të formuar dhe forma të tjera. Në përmasa 4.8 x 4.8 cm, në peshë 60 gramë.

Të dhëna

ISBN4031172174226