IQ Test Puzzle Boy 2 Blue Orange Light Blue

BLM0546

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse jeni kurioz të luani me kubat e famshëm për të zgjidhur misterin e cdo ngjyre, aksesorët IQ po ju presin. Jeni gati të sfidoni inteligjencën tuaj? Bashkoni kubat në format përkatëse dhe në ngjyrat: rozë, bojëqielli dhe blu. Në përmasa 4.9 x 5 cm, në peshë 69 gramë.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN4031172173427

1 440 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Nëse jeni kurioz të luani me kubat e famshëm për të zgjidhur misterin e cdo ngjyre, aksesorët IQ po ju presin. Jeni gati të sfidoni inteligjencën tuaj? Bashkoni kubat në format përkatëse dhe në ngjyrat: rozë, bojëqielli dhe blu. Në përmasa 4.9 x 5 cm, në peshë 69 gramë.

Të dhëna

ISBN4031172173427