The Super Bendy Light Red Shiko më të madhe

The Super Bendy Light Red

BLM0536

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një ndriçues i kuq me tepër personalitet, fleksibël dhe tepër miqësor: The Super Bendy. Si një hero i vërtetë, ai do të gjendet tek ju kur të keni nevojë për një mik që do ju ndriçojë leximin apo mësimet. Mund të ofrohet si dhuratë tek të gjithë fëmijët… Super Bendy mund të rrotullohet, të përkulet, varet pothuajse kudo.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5035393461034

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një ndriçues i kuq me tepër personalitet, fleksibël dhe tepër miqësor: The Super Bendy. Si një hero i vërtetë, ai do të gjendet tek ju kur të keni nevojë për një mik që do ju ndriçojë leximin apo mësimet. Mund të ofrohet si dhuratë tek të gjithë fëmijët… Super Bendy mund të rrotullohet, të përkulet, varet pothuajse kudo.

Të dhëna

ISBN5035393461034