The Book Lamp Midnight Blue Shiko më të madhe

The Book Lamp Midnight Blue

BLM0524

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ndriçuesi praktik në ngjyrë blu që do qëndrojë në mbështetje maksimale në tavolinën apo në çdo sipërfaqe që dëshironi. Në dizajnin klasik ndërthurur me modernen, ju do të lexoni apo mësoni në ndriçimin pa shqetësuar të tjerët dhe në përqëndrim maksimal. Mund ta përthyeni në këndin që dëshironi për të patur ndriçimin aty ku dëshironi ju. Pajisur në dritë LED, në përmasa 8.5x13.2cm dhe peshë 0.059g.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5035393944025

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ndriçuesi praktik në ngjyrë blu që do qëndrojë në mbështetje maksimale në tavolinën apo në çdo sipërfaqe që dëshironi. Në dizajnin klasik ndërthurur me modernen, ju do të lexoni apo mësoni në ndriçimin pa shqetësuar të tjerët dhe në përqëndrim maksimal. Mund ta përthyeni në këndin që dëshironi për të patur ndriçimin aty ku dëshironi ju. Pajisur në dritë LED, në përmasa 8.5x13.2cm dhe peshë 0.059g.

Të dhëna

ISBN5035393944025