The Base Camp Reading Lamp Festival Blue

BLM0521

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për të apasionuarit pas librave dhe dekoreve të stilit klasik, llamba ergonomike do ju ofrojë ndriçimin që ju mungon. Në çfarëdo aventure të përfshiheni, drita e plotë do ju bëjë shoqëri: në një tendë kampingu, në një piknik, madje dhe nëse lexoni në shtëpi në krevatin tuaj. Mund ta mbështesni në sipërfaqe apo dhe të varet diku.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5035393372019

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Për të apasionuarit pas librave dhe dekoreve të stilit klasik, llamba ergonomike do ju ofrojë ndriçimin që ju mungon. Në çfarëdo aventure të përfshiheni, drita e plotë do ju bëjë shoqëri: në një tendë kampingu, në një piknik, madje dhe nëse lexoni në shtëpi në krevatin tuaj. Mund ta mbështesni në sipërfaqe apo dhe të varet diku.

Të dhëna

ISBN5035393372019