Really Tiny Book Light Chartreuse Shiko më të madhe

Really Tiny Book Light Chartreuse

BLM0516

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ndriçuesi i vogël në format dhe përmasat praktike. Vendoseni në librin tuaj, përthyejeni në këndin që dëshironi dhe lexoni dhe në errësirë. Mund të përthyhet deri në 90 gradë. Lexoni librin e preferuar pa shqetësuar të tjerët.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5035393051181

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ndriçuesi i vogël në format dhe përmasat praktike. Vendoseni në librin tuaj, përthyejeni në këndin që dëshironi dhe lexoni dhe në errësirë. Mund të përthyhet deri në 90 gradë. Lexoni librin e preferuar pa shqetësuar të tjerët.

Të dhëna

ISBN5035393051181