Bookaroo Books And Stuff Pouch Pale Pink Shiko më të madhe

Bookaroo Books And Stuff Pouch Pale Pink

BLM0507

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mbani një roman, tablet/ipad-in tuaj, stilolapsin apo dhe një fletore në aksesorin luksoz ngjyrë rozë. Përbërë nga material elastik që i mban të sigurta aksesorët tuaj. Perfekte për ta marrë me vete në punë, universitet apo dhe në aktivitete të ndryshme. Vjen me një xhep...

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN5035393433031

2 850 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mbani një roman, tablet/ipad-in tuaj, stilolapsin apo dhe një fletore në aksesorin luksoz ngjyrë rozë. Përbërë nga material elastik që i mban të sigurta aksesorët tuaj. Perfekte për ta marrë me vete në punë, universitet apo dhe në aktivitete të ndryshme. Vjen me një xhep për të vendosur lapsa, karikues apo dhe aksesorë të nevojshëm për t’ju kursyer hapësirë. Me një kopsë që mban të mbërthyer dhe sigurta të gjitha materialet dhe një hapësirë për të mbajtur stilolapsin në pjesën anësore.

Të dhëna

ISBN5035393433031