Block Light UV Purple Shiko më të madhe

Block Light UV Purple

BLM0503

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aksesori i ndriçimit në ngjyrë lejla që vendoset në librin tuaj. Shijoni argëtimin dhe vazhdoni leximin në aksesorin e duhur praktik. Me ndriçimin e duhur, pa bezdisur të tjerët rreth jush. Përdorim tepër praktik, mjafton të mbështesni në libër, që kthehet në mënyrë fleksibël për t’ju përshtatur ndriçimit që dëshironi.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

1 650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Aksesori i ndriçimit në ngjyrë lejla që vendoset në librin tuaj. Shijoni argëtimin dhe vazhdoni leximin në aksesorin e duhur praktik. Me ndriçimin e duhur, pa bezdisur të tjerët rreth jush. Përdorim tepër praktik, mjafton të mbështesni në libër, që kthehet në mënyrë fleksibël për t’ju përshtatur ndriçimit që dëshironi.