Block Light Neon Red Shiko më të madhe

Block Light Neon Red

BLM0502

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mos e humbisni leximin dhe kur nuk keni ndriçim. Mjafton të vendosni ndriçuesin në ngjyrë të kuqe në libër dhe të merrni ndriçimin e nevojshëm pa bezdisur të tjerët. Shumë praktik dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Tepër fleksibël, kthehet sipas pozicionit që dëshironi.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

1 650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mos e humbisni leximin dhe kur nuk keni ndriçim. Mjafton të vendosni ndriçuesin në ngjyrë të kuqe në libër dhe të merrni ndriçimin e nevojshëm pa bezdisur të tjerët. Shumë praktik dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Tepër fleksibël, kthehet sipas pozicionit që dëshironi.