Zbavitu me tabelat e shumezimit, - Seria per ciklin fillor Shiko më të madhe

Zbavitu me tabelat e shumezimit, - Seria per ciklin fillor

Richard Dawson MEP0007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Metoda më e mirë e përgatitur nga ekspertët e arsimit parashkollor pranë Universiteti i Oksfordit për të përgatitur fëmijën tuaj për shkollë përmban tre libra në të cilat fëmijët 7-9 vjeç praktikojnë njohuritë. 

Më shumë detaje

854 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928082800

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Metoda më e mirë e përgatitur nga ekspertët e arsimit parashkollor pranë Universiteti i Oksfordit për të përgatitur fëmijën tuaj për shkollë përmban tre libra në të cilat fëmijët 7-9 vjeç praktikojnë njohuritë. Ndihmoje fëmijën duke u praktikuar në shtëpi. Ky libër me aktivitete për tabelat e shumëzimit është shkruar nga mësues. Aktivitetet hap pas hapi ndihmojnë në përvetësimin e tabelave të shumëzimit. Udhëzimet ju ndihmojnë për ta nxitur fëmijën tuaj të punojë i pavarur dhe të zbavitet duke mësuar plotësuese në ndihmë të programeve shkollore. Libri i parë është pjesë e materialeve ndihmëse për programin shkollor, si një ndihmesë për të krijuar vetëbesim në matematikë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe32
ISBN9789928082800
RedaktoriElona Çali
V. Bot2016
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-9-vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEmiralda Yzeiri