I ri Krimi i organizuar dhe pastrimi i parave Shiko më të madhe

Krimi i organizuar dhe pastrimi i parave

Naim Mëçalla A-000047

Libër i ri

992 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Wisdom Press
ISBN9789928462329

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe418
ISBN9789928462329
RedaktoriShefqet Muci, Sebastiano Tafaro, Alban Duraj
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë