I ri 101 gjera qe duhet te dini per kafshet Shiko më të madhe

101 gjera qe duhet te dini per kafshet

Grup autorësh A-002319

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këtu ka gjithçka që duhet të njohë çdo i apasionuar pas mbretërisë së kafshëve, shoqëruar me ilustrime e kuriozitete interesante.

Më shumë detaje

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287021

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Preke botën e mahnitshme e të mistershme të kafshëve, duke njohur me imtësi e kërshëri faunën e çdo habitati, që nga savana afrikane deri në pole. Mëso për krijesat që banojnë anekënd planetit dhe për mënyrën e tyre të jetesës. Zbulo më të egrat, më të çuditshmet, madje edhe ato që shkojnë pa u vënë re…

 

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe48
ISBN9789928287021
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSenada Ramushi