I ri 101 gjera qe duhet te dini per Egjiptin Shiko më të madhe

101 gjera qe duhet te dini per Egjiptin

Grup autorësh A-002318

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër do të mësoni gjëra interesante e kuriozitete, shoqëruar me imazhe që na dëftojnë se si ishin dhe si jetonin egjiptianët.

Më shumë detaje

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287045

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Njiheni nga afër historinë e Egjiptit, qytetërimit të madh të lashtësisë që ka aq shumë mistere për t’u zbuluar ende. Pse u ndërtuan piramidat, kush ishin faraonët më të fuqishëm dhe si është e mundur që disa mumje kanë mbërritur deri në ditët tona në gjendje shumë të mirë?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe48
ISBN9789928287045
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSenada Ramushi