I ri 101 gjera qe duhet te dini rreth dinosaurove Shiko më të madhe

101 gjera qe duhet te dini rreth dinosaurove

Grup autorësh A-002317

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këtu do të gjeni kërshëri pa fund e gjithçka që ju duhet për të njohur këto kafshë mbresëlënëse, shoqëruar edhe me ilustrime të mrekullueshme.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287014

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Kridhuni në botën e mrekullueshme të dinozaurëve, të këtyre krijesave të jashtëzakonshme që populluan planetin tonë miliona vjet më parë. Zbuloni se si ishin ata, me çfarë ushqeheshin dhe si riprodhoheshin, me cilat kafshë e ndanin territorin dhe si evoluan derisa u zhdukën në mënyrë misterioze.

 

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe48
ISBN9789928287014
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSenada Ramushi