Skulptura, parimet dhe praktika me 253 ilustrime Shiko më të madhe

Skulptura, parimet dhe praktika me 253 ilustrime

Louis Slobodkin SP0019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Skulptura, parimet dhe praktika me 253 ilustrime është një prej librave më autoritar dhe më gjithëpërfshirës mbi krijimin e skulpturës.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789994394760

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe247
ISBN9789994394760
Titulli origjinalPrinci
RedaktoriArian Leka
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiIrena Buzi