I ri Cmim i reduktuar! Kosova film Shiko më të madhe

KOSOVAFILM

Valmir Tertini A-002789

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri KOSOVAFILM vjen si një holumtim për historikun, ku përfshihen përmbledhje esesh si dhe intervistat të shkruara nga autori Valmir Tertini

22 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789951446068

552 Lekë

-8%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe90
ISBN9789951446068
RedaktoriGani Mehmetaj
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë