Cmim i reduktuar! Dhurate per Nenen Shiko më të madhe

Dhurate per Nenen

Helen Exley A-007854

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një himn kushtuar nënës dhe cilësive të saj – dashurisë së saj pa kushte, besimit që
tregon ndaj nesh dhe kurajës që na jep. Një dhuratë e bukur për një nënë të
mrekullueshme.

489 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128508

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
ISBN9789928128508
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë