I ri Cmim i reduktuar! Historitë e vajzës-zombi Mortina – set me 3 libra Shiko më të madhe

Historite e vajzes-zombi Mortina – set me 3 libra

Barbara Cantini BDI0414

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mortina është një personazh i ri që ka hyrë në botën fantastike të fëmijëve. Ajo është një vajzë – zombi që do të bëjë për vete të gjithë lexuesit e vegjël. I tillë ka qenë kudo nëpër botë, pasi deri më tani është përkthyer në më shumë se 20 gjuhë të botës

Më shumë detaje

596 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mortina 1, një histori që të shkul së qeshuri nga Barbara Cantini

Nje personazh i ri do te hyje ne boten e femijeve: MORTINA, nje femije si gjithe te tjeret, por me nje ndryshim te vogel: ajo eshte nje vajze zombi!

Mortina 2 dhe kushëriri i tmerrshëm nga Barbara Cantini

Pas librit Mortina, që pati një sukses ndërkombëtar dhe u përkthye menjëherë në 23 gjuhë, aventura e re e vajzës zombi do t’ju bëjë të shkriheni gazit.

Mortina 3 dhe shoku i saj fantazmë nga Barbara Cantini

MORTINA, një seri librash me sukses ndërkombëtar, botuar në njëzet e tre gjuhë. Kush është fantazma misterioze që përpiqet të hyjë në Vilën e rrënuar pikërisht në prag të festës së Vitit të Ri Antik? Së bashku me Rrodhen, zagarin besnik, Mortina kërkon ta ndihmojë, që të marrë vesh nga vjen shoku i ri, kaq i zbehtë! Ajo do të zhytet në një hetim argëtues, që do t’ju bëjë t’ju rrahë zemra fort...

 

Të dhëna

Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAna Sheldia