I ri Cmim i reduktuar! Mortina 1 Shiko më të madhe

Mortina 1, nje histori qe te shkul se qeshuri

Barbara Cantini BDI0408

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje personazh i ri do te hyje ne boten e femijeve: MORTINA, nje femije si gjithe te tjeret, por me nje ndryshim te vogel: ajo eshte nje vajze zombi!

Më shumë detaje

490 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Mortines i pelqen shume miqesia me femijet e fshatit, por teto Yllshuara nuk e le te beje hap jashte kangjellave te Viles se Rrenuar!

Keshtu nisin aventurat e saj... me shoke te rinj dhe gjithmone e shoqeruar nga langoi i saj besnik e nazemadh, Rrodhja!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAna Sheldia