I ri Dy nga dy Shiko më të madhe

Dy nga dy

Nicholas Sparks BOT0104

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Atëherë kur i mendon se i ke të gjithçka, mund të të përmbyset gjithçka. Kështu i ndodh edhe Rusell Green i cili befas humbet gruan e bukur, djalin, shtëpinë e madhe dhe karrierën pasi ndoqi pas Vivianin bukuroshe. Por çfarë ndodh më pas me jetën e transformuar të tij, të mbushur plot halle, teksa po rrit vajzën e tij me të dashurën e re.....

Më shumë detaje

300 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002518

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në moshën 32 vjeçare Rusell Green i ka të gjitha: një grua dehëse, një djalë të dashur në moshën 6-vjeçare, karrierë të suksesshme si drejtor ekzekutiv marketingu dhe një shtëpi të madhe në Charlotte. Ai është duke jetuar ëndrrën dhe martesën e tij kur shfaqet në qendër të librit Viviani magjepsëse.

Por nën sipërfaqen e shkëlqyeshme të kësaj ekzistence të përsosur, kanë filluar të shfaqen konfliktet... dhe askush nuk është më i befasuar se kur Russel gjen çdo aspekt të jetës, për ta përmbysur jetën e deritanishme.

Pas disa muajsh, Russell e gjen veten pa punë dhe pa grua, duke u kujdesur për vajzën e tij të re ndërsa përpiqet të përshtatet me një realitet të ri dhe të çuditshëm.

Duke hedhur veten në shkretëtirë të prindërimit, Russell fillon në të njëjtën kohë një udhëtim tmerrues dhe shpërblyes - një udhëtim që do të sprovojë aftësitë e tij dhe burimet e tij emocionale përtej çdo gjëje që ai nuk e imagjinonte kurrë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe524
ISBN9789928002518
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikolla Langore
RomanRomancë&Pasion