Ngadhënjimi i dashurisë Shiko më të madhe

Vetëm online

Ngadhenjimi i dashurise

Nicholas Sparks BOT0023

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në moshën tridhjetenjëvjeçare, Noah Kalhun, kthehet pas mbarimit të Luftës së Dytë Botërore, në Karolinën e Veriut. Por është i marrosur nga imazhet e vajzës  që ka humbur më shumë se një dekadë më parë... Njëzetenëntëvjeçarja Eli Nelson tashmë është gati të martohet me një avokat të pasur, por nuk mund të ndalë së menuari për djalin që vite më parë vodhi zemrën e saj.

Më shumë detaje

301 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789992791063

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në moshën tridhjetenjëvjeçare, Noah Kalhun, kthehet pas mbarimit të Luftës së Dytë Botërore, në Karolinën e Veriut. Por është i marrosur nga imazhet e vajzës  që ka humbur më shumë se një dekadë më parë... Njëzetenëntëvjeçarja Eli Nelson tashmë është gati të martohet me një avokat të pasur, por nuk mund të ndalë së menuari për djalin që vite më parë vodhi zemrën e saj.

Kështu fillon historia e një dashurie të madhe që mund të kthejë një tragjedi në triumf, dhe mund edhe të ketë madje fuqinë për të krijuar një mrekulli...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe204
ISBN9789992791063
Titulli origjinalBota Shqiptare
V. Bot2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiManjola Gjonaj