Magjia e dashurise Shiko më të madhe

Magjia e dashurise

Nicholas Sparks BOT0160

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

E egër dhe moskokëçarëse gati sa meshkujt e pandreqshëm të familjes së saj, Amy Malory kishte arritur moshën për martesë dhe e kishte hedhur vështrimin mbi burrin më të papërshtatshëm të mundshëm: kapitenin amerikan, të cilin xhaxhai i saj dikur gati e kishte shkuar në litar për pirateri.

Më shumë detaje

300 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928000651

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Warren Anderson është turbulluar nga bukuria e mbesës së armikut të tij. Me gjithë vendosmërinë për tu rezistuar hireve të saj, Anderson magjepset nga vajza e shkathët. Zemra e detyron ti dorëzohet një dashurie që mund të drejtojë në një udhë të rrezikshme.? Mbi autorin Nicholas Sparks Charles u lind më 31 dhjetor 1965, në Omaha, Nebraska, prindërit ishin Sparks Patrick, një shkencëtar, dhe Jill Marie. Ai ishte fëmija i mesëm i tre fëmijëve, me një vëlla më të madh Michael Earl Sparks "Micah" (1964) dhe një motër më të vogël, Danielle "Dana" Sparks (1966-2000), e cila vdiq në moshën 33 vjeçre. Sparks është shprehur se ajo është frymëzimi për karakterin kryesor në romanin e tij Një shëtitje e paharueshme.?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe360
ISBN9789928000651
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAntoneta Basha