Brenga e shpirtit Shiko më të madhe

Brenga e shpirtit

Nicholas Sparks BOT0045

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Ky roman është një histori epike dashurie, që sjell historinë e një çifti, ku forca e brendshme e pasionit triumfon mbi të kaluarën e vështirë dhe komplekset që marrim me vete në jetën tonë

Më shumë detaje

302 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789994386018

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Tejlori, zjarrfikës në një qytezë të Karolinës së Veriut, është një burrë që nuk i trembet rrezikut. Megjithatë, kuraroja e tij është më e vogël, kur është në mes rreziku i rrënies në dashuri. Një rrezik serioz...që nga çasti që njeh Denisë Holtonin, një vajzë-nënë e re, e mbërthyer nga problemet e një fëmije të vështirë. Të dy takohen shpesh e bëhen miq, por, para se t'i jepet ndjenjës, Tejlorit i duhet të vështrojë brenda vetes dhe në të kaluarën e tij dhe të zbulojë se nuk është tepër vonë për një të ardhme të lumtur...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe334
ISBN9789994386018
RedaktoriKujtim Gjonaj
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiHasan Bregu