Revista Teen Things nr. 3 Shiko më të madhe

Revista Teen Things nr. 3

Grup autorësh REV002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Edicioni i tretë i revistës Teen things është gati. Edhe këtë herë nuk do të mungojnë surprizat!

Më shumë detaje

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bea Prit & Promotions

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

2 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

E para revistë për adoleshentë në Shqipëri.

"TeenThings" është një dritare informuese, këshilluese, argëtuese për adoleshentët shqiptarë, e cila do të jetë pranë tyre me:

•Aktivitete

•Seminare

•Livestream

•Fushata sensibilizuese në

  - art, kulturë, sport

  - teknologji,

  - psikologji

  - edukim etj

Organizata sjell për herë të parë në Shqipëri revistën  "TeenThings", në formë elektronike dhe të printuar.

Lexim të këndshëm!

Have fun!

Të dhëna

Faqe84
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë