Cmim i reduktuar! Blerina dhe flutura Shiko më të madhe

Blerina dhe flutura

BDI0277

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Blerinat janë revista me ilustrime mjaft të gjalla e të gëzueshme, me tekste tepër të afërta për fëmijët e moshës parashkollore dhe të shkollës fillore. Personazhi kryesor i tyre është Blerina, një vajzë e vogël që vendoset në situata të ndryshme.

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët10
ISBN9879992747439

187 Lekë

-15%

220 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kjo seri përbëhet nga katër tituj: Blerina dhe flutura; Blerina dhe xhuxhi; Blerina dhe ylli; Blerina dhe zana. Blerinat janë revista me ilustrime mjaft të gjalla e të gëzueshme, me tekste tepër të afërta për fëmijët e moshës parashkollore dhe të shkollës fillore. Personazhi kryesor i tyre është Blerina, një vajzë e vogël që vendoset në situata të ndryshme.

Të dhëna

Lloji i botimitHardcopy
Fletët10
ISBN9879992747439
V. Bot2001
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha7-14 vjeç
Numri i botimeveI parë