Cmim i reduktuar! Trupi im Shiko më të madhe

Trupi im

Agnés Vandewiele PE0151

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gjithçka që duhet të dini rreth trupit të njeriut.

Më shumë detaje

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët38
ISBN9789928124104

340 Lekë

-15%

400 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në këtë libër, vogëlushët do të mësojnë se ç’është trupi, ku ndryshojnë vajzat nga djemtë, si lind një bebe dhe shumë informacione interesante, të shoqëruara me ilustrime argëtuese.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët38
ISBN9789928124104
Titulli origjinalPegi
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaPer femije
StatusiI ri
PërkthyesiEva Gugu