Stinët Shiko më të madhe

Stinet

Agnés Vandewiele PE0155

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër për t’i ndihmuar fëmijët të kuptojnë se si kalon koha dhe ndryshimet e natyrës e të jetës së tyre përgjatë stinëve.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët37
ISBN9789928162489

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër


Kjo enciklopedi për më të vegjlit na lejon t’u japim një përgjigje të shpejtë e të lehtë pyetjeve më të zakonshme. Figurat e shumta, por të ilustruara, i kompletojnë shpjegimet e sakta dhe të thjeshta, që zënë vetëm pak rreshta. Kjo është një mënyrë e këndshme për të zbuluar ritmin e stinëve dhe për të shuar kureshtjen e fëmijës që fillon të pyesë veten dhe të rriturit për shumë fenomene që vëren rreth tij.

Të dhëna

Fletët37
ISBN9789928162489
Titulli origjinalPegi
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaPer femije
StatusiI ri
PërkthyesiZamira Devole